Wracam na stałe do tego cyklu, oficjalne i potwierdzone info. Nawet jeśli ktoś ma tu zajrzeć za pół roku, szukając ciekawego filmu, serialu czy książki.

Co więc przyniósł luty?

Seriale

Dexter. I w zasadzie to wszystko. 100 obejrzeliśmy dwa całe sezony dostępne na Netfliksie, czekamy na ciąg dalszy.

Dexter więc. Cudowny. Genialny. Za nami już dwa sezony, jak dobrze pójdzie to dziś zaczniemy kolejny. Majstersztyk. Jak ktoś nie widział – niech nadrobi. Tych co widzieli proszę o niespoilerowanie.

Filmy

In time

Timberlake w filmie reżysera Gattaki czy Truman Show. Na watchliście siedział długo – za długo. Jest świetny. Od dobrze rozwijającej się akcji, przez bardzo dobrą koncepcję i mądrość płynącą z opowiedzianej historii.

Jest na Netfliksie, chyba niestety bez polskich napisów, ale jest to naprawdę must-have.

Jackass / Jackass 3D

Jakoś tak wyszło. Siedzieliśmy wieczorem przed Netfliksem i nie mieliśmy ochoty na nic poważnego. I tak dwa razy z rzędu. Trochę ohydztwa i kupa śmiechu. No i Knoxville.

„Fabuły” chyba nie muszę streszczać, bo każdy zna, tak?

Small Apartments

SMAAPA_KATOS_0008Knoxville po raz trzeci. Tak wyszło znów. Weszłam na Filmweb, bo chciałam zobaczyć w czym gra. I padło na ten właśnie film – zarys fabuły wyglądał ciekawie.

Jest więc sobie główny bohater, Francis Francis, środkowy w pierwszym rzędzie. Jest tłusty, obleśny, nie nosi spodni, a przed wyjściem z domu na głowę nakłada perukę. Mieszka z psem w malutkim mieszkaniu, gdzie kuchnia, jadalnia, sypialnia i salon stanowią jedno pomieszczenie. Historia zaczyna się tak naprawdę, gdy widzimy na podłodze jego mieszkania zwłoki (które gra Peter Stormare).

Główne motto tego filmu to chyba, że głupi ma zawsze szczęście. Albo nie zawsze. W każdym razie – pozycja, którą warto zobaczyć.

Dukowie Hazzardu

Setny seans, bo przecież jest na Netfliksie, jako jedyny film z Westonem. Ktoś z Was tego nie widział?

Zdecydowanie to był miesiąc pod znakiem Knoxville’a.

Książki

Wreszcie rozprawiłam się z Dorianem Grayem. W kolejne kilka dni pochłonęłam Misję 100, teraz nareszcie mogłam zabrać się za Balsamiarkę, a dzieciom czytam przed snem Pana Samochodzika.

Nadal nie wiem co będzie następne, bo w kolejce czeka za dużo pozycji. Może to czas na powtórkę Nekroskopa 3? W pierwszym tłumaczeniu? Och.


 

Muzycznie nie odkryłam nic nowego, teraz w głośnikach leci Two Door Cinema Club, z którym nigdy nie miałam romansu, ale nie przełączam gdy deezerowy Flow to podrzuci.

A jak tam wasz luty?

Jeśli tekst Ci się spodobał,
kliknij serduszko poniżej.

4

Komentarze (19)