Starcie z Dorianem Grayem

Skończyłam. Było ciężko.

Zaczęłam tę książkę kilka ładnych miesięcy temu – chyba jeszcze przed końcem roku. A ostatnią stronę zobaczyłam dopiero wczorajszej nocy.

Nie odnajduję się w wierszach i górnolotnej literaturze. Fabularnie jest ciekawie, ale język tej powieści jakoś nie umiał do mnie przemówić, choć parę cytatów musiałam zapisać, bo są świetne.

Wybitne dzieła na razie odkładam, żeby trochę nadrobić czekające w kolejce współczesne powieści średnich lotów. Z „Misją 100” lecę jak burza, uff.

środa
24.02.2016
7
7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiem, że nie ten Grey. Fajne, bo polska autorka i dość fajnie się czyta. Jak skończę Greya, to zaczynam kolejną książkę tej autorki, bo po pierwszej chcę czytać więcej jej autorstwa.

Każdy ma inny gust, dlatego poczytaj opisy książek jej autorstwa, bo sam znam tylko tą jedną książkę, a innych nie czytałem, ani też nie czytałem opisów.

O miłości, rozwodzie, szukaniu partnerów na dalsze życie i pracy w klinice dla kobiet. Dodatkowo o znajomości z kimś, kto prawdopodobnie stanie się dla głównej bohaterki, kimś więcej niż tylko znajomym.