O mnie

Hej!

Rocznik ’91, w dowodzie imię Angelika.

Psychofanka Harry’ego Keogha i zespołu Innerpartysystem. Mimo dwójki dzieci, wciąż bardziej nastolatka niż dorosła kobieta.

Dużo czyta, dużo pisze, za dużo gada, a wieczory spędza z książką lub przed konsolą. Chodzi na spacery nad ocean i nałogowo robi zdjęcia zachodu słońca.

Kolekcjonuje notatniki i nie rozstaje się z czarnym długopisem. Uzależniona od Twittera, zmienia kolor włosów co najmniej kilka razy w roku.

W pracy Królowa CSS-a i frontend nieużywający frameworków. Oficjalnie już prowadzi dwujęzyczne życie, od września 2016 mieszkając w Irlandii.

Nie gryzie. Nadużywa słów „generalnie” i „faktycznie”. Lubi gotować, ale nie sprząta. Śpi z misiem, a w szufladzie ma pełno kolorowych długopisów. Od gimnazjum prowadzi pamiętnik w coraz to ładniejszych notatnikach.

Muzykę trackuje do last.fm, zdjęcia wrzuca na Instagram, na Twitterze pisze o wszystkim i o niczym, a blogowy Facebook to śmietnik, gdzie jest znacznie więcej, niż tylko info o nowych wpisach.


Tu na blogu pisze o wszystkim. Od notatników, przez życie prywatne, po recenzje książek, filmów i seriali. Czasem naskrobie dobry tekst o społeczeństwie, ale stara się nie ruszać parentingu. Okazjonalnie coś o grach czy pracy, chociaż o tym ostatnim stara się pisać po angielsku na dev blogu.