O mnie

Hej!

Podobno pisanie w trzeciej osobie nie jest takie fajne, jak się ludziom wydaje, ale tak mi w tej chwili najłatwiej!


Rocznik ’91. Od 2016 mieszka w Irlandii, od 2019 pracuje w eCommercie, siedząc przy biurku z przyjaciółmi obok.

Przed pracą czyta książki w autobusie, w pracy na lunch pije Huel i próbuje praktykować intermittent fasting. Po pracy gotuje obiad i siada do gier lub seriali. Gra w strzelanki na padzie, ogląda najczęściej horrory, a w słuchawkach zapętla przez większość czasu te same 10 zespołów.

Woli seriale od filmów, Pepsi od Coca Coli i Windowsa od MacOS. Mimo iPada w plecaku, fanka Androida (wierna telefonom Asusa od ponad 5 lat).

Klika w reklamy na Facebooku i poznaje w ten sposób mnóstwo fajnych rzeczy. Na rękach nosi więc bransoletki ZOX-a, a w szafce w pracy stoi za dużo puszek z energy drinkiem w proszku. Oprócz tego uzależniona jest od kolorowania włosów – zmienia się to za szybko, by nadążyć.

Subskrybuje za dużo VOD-ów, a do tego kupuje płyty DVD i Blu-Ray. Nigdy chyba nie zrozumie fenomenu YouTube’a, ale kocha e-booki, więc nie nudzi się na telefonie. Kolekcjonuje notatniki i zdecydowanie woli te niemieckie od włoskich.


yz.tar.gz

Filmy: Pachnidło, Sweeney Todd, Creep, The Guest, V/H/S/2, K-PAX, Patologia.

Seriale: Darknet, 12 Małp, Mr Robot, Hannibal, Slasher, Channel Zero, Utopia, Misfits.

Muzyka: INNERPARTYSYSTEM, Landon Tewers, Cristobal Tapia de Veer, A Perfect Circle, The Servant, Incubus, 3OH!3, Highly Suspect, SKYND, Slipknot, Amon Tobin.

Gry: Apex Legends, Battlefield 2042, The Sims 4, Fallout 76.