Każdy czasem marzy, prawda? Czasem może chciałby być kimś innym? Umieć coś szczególnego… Ze mną nie jest inaczej. Jak byłam mała chciałam być architektem, w liceum zaczęłam marzyć o byciu zawodową zapaśniczką (ciekawe, nie?) a ostatecznie mam 23 lata, dwójkę dzieci, prawie męża, firmę i pracę na którą nie mogę narzekać, ale która jest kompletnie różna od tego co chciałam kiedyś robić.

Jakich umiejętności jednak nie mam, a chciałabym mieć?


Wyzwanie-blogowe_baner_300Tego chciałabym nauczyć się…  czy marzysz o nabyciu, jakiś szczególnych i nowych umiejętności w życiu? Dlaczego akurat one?


Tego chciałabym nauczyć się… są w sumie dwie takie rzeczy. Których nieumiejętność strasznie mi doskwiera.

(tak, też mi się nie podoba ten szyk w tytule, ale tak mówi wyzwanie)

Chciałabym umieć się umalować

Moja twarz jest nudna, mam małe oczy, przeciętne usta i nos, totalnie zwykłe uszy i pieprzyki w typowych miejscach. Kształt twarzy jest gdzieś pomiędzy okrągłym a kwadratowym, a gęstość i długość moich rzęs woła o pomstę do nieba. Jedynym ratunkiem dla mojej nudnej twarzy są kolorowe włosy (kiedyś to był jeszcze kolczyk w brwi)…

Chciałabym umieć się umalować, zrobić coś, żeby wyglądać kobieco, nie przesadzić, żeby było po prostu dobrze…

JpegJpeg

Jak widzicie – jest źle. Smutno mi z tego powodu, ale naprawdę nie wiem co jeszcze mogłabym zrobić, żeby wyglądać jak człowiek.

Chciałabym umieć rysować długopisem

Najlepiej jeszcze później wykończyć to farbami, dokładnie w takim stylu jak obrazek z wyzwania. To takie ładne! Wygląda na całkiem łatwe, pozwala zatuszować niedoskonałości i najważniejsze są kolory. Staram się tworzyć coś podobnego, ale nie umiem. Jedyne co tak naprawdę leży mi w palcach to miękki ołówek (np. 6B) albo akrylowe farby na kartce co najmniej A3. Mój problem to to, że za bardzo skupiam się na szczegółach, chcę odzworowywać rzeczy zbyt dokładnie… i w rezultacie nie wychodzi z tego nic, co mogłoby ujrzeć światło dzienne. Smutno mi!

czasem mi siebie szkoda :-( że przestałam

A photo posted by Angelika Yzoja Borucka (@yzoja) on

Jeśli tekst Ci się spodobał,
kliknij serduszko poniżej.

4

Komentarze (16)