Na moim biurku znajduje się on od roku, dorobił się już czwórki rodzeństwa i jest najlepszym żelowym długopisem, jaki miałam w rękach. Co to? G-TEC-C maica z kryształkiem stworzony przez Pilot Pen.

Pilot G-TEC-C maica – długopis inny niż wszystkie

Poznałam ten długopis zupełnie przypadkiem, bo generalnie nie należał do typu pisadeł, które lubiłam. Żelowe długopisy całe życie kojarzyły mi się ze skrobiącymi po papierze cienkimi końcówkami oraz najzwyklejszą przeźroczystą obudową. Dopiero właśnie dzięki G-TEC-C Maica (a potem każdym kolejnym kupowanym przeze mnie Pop’lolem) zobaczyłam, jak bardzo było to błędne myślenie.

P_20160206_125807

G-TEC-C maica to przede wszystkim piękny długopis

I nie ani trochę nie przesadzam. Obudowa jest plastikowa, częściowo przeźroczysta i w głównej części pasująca do koloru atramentu w środku. W nadrukowanym ozdobnym kółku mamy oznaczenie grubości. Na naszym rynku dostępna jest wersja o grubości 0.4 mm, choć wiem, że istnieje jeszcze końcówka 0.3.

P_20160206_125602W skuwkę z kolorowego plastiku wtopiony jest kryształek.

Przepiękne! Ten drobny dodatek sprawia, że spokojnie możemy komuś sprezentować taki długopis, bo wygląda wystarczająco elegancko.

Podoba mi się jako całość, że ma skuwkę, walcowaty kształt bez przewężeń. Taki prosty, ale efektowny. Detale, to to, za co można pokochać ten produkt. Zwróćcie uwagę na to uszko przy skuwce, które zapobiega przed sturlaniem się długopisu z biurka. Proste, a genialne – często zdarza mi się ganiać kredki czy ołówki.

Kolory

G-TEC-C maica dostępna jest w 12 kolorach, ja mam w domu cztery (ale jeden jest Krzyśka, więc nie jest na zdjęciach).

P_20160224_174459

Zdecydowanie najczęściej używam Blue Black, chociaż klasyczny czarny jest w ruchu prawie tak samo często.

G-TEC-C maica w praktyce

20160224-200456

(Miało to wyglądać o wiele ładniej, ale niestety aplikacja brzydko przetworzyła tekst)

g-tec-c maica w praktyce

Zupełnie szczerze. G-TEC-C maica to długopis, który szczerze ubóstwiam. Ma wszystko czego wymagam od długopisu. Jest wygodny, ładny i nie jest przesadnie drogi. Ma wymienne wkłady i sporo kolorów, przez co nadaje się do codziennego użytku jak i na specjalne okazje.


Przy okazji czas na mały konkurs, gdzie wygrać możecie parę produktów Pilota, między innymi właśnie niebieską maicę. Gotowi?

Co trzeba zrobić?

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie swojego ulubionego cytatu (może być ręcznie napisanego ) i odpowiedzieć, dlaczego akurat on do Was trafia najbardziej.

Do kiedy?

Czasu dam Wam sporo – co powiecie na termin do 14. marca (23:59)?

Nagrody

W puli mamy kilka frixionów, pop’loli, G-TEC-C maica w typowych kolorach oraz długopisów z serii soda. Wszystko oczywiście oznaczone logiem Pilota.

Jak będzie dużo zgłoszeń to pewnie wrzucę jeszcze parę notatników.

Kto wygra?

Spośród waszych odpowiedzi wybiorę co najmniej trzy, które najbardziej mi się spodobają. Każda z tych osób dostanie kilka długopisów firmy Pilot.

Jeśli tekst Ci się spodobał,
kliknij serduszko poniżej.

32

Komentarze (70)