Konkurs G-TEC-C – zwycięzcy

Niezależne i nieprzekupne Jury w składzie Angelika Borucka (czyli ja) oraz Krzysztof Stambuła (@st4mp_) zdecydowało o trzech zwycięskich cytatach w ostatnim konkursie.

Nie było łatwo, przyznam szczerze. Skupiliśmy się na cytatach, na formie jakoś średnio, bo trzy zwycięskie zdjęcia są dosłownie minimalistyczne.

Pierwsze miejsce – K.roll 

karol

Cytat z filmu, pozornie płytkiego, ale jest chyba jedną rzeczą, która wryła mi się w pamięć po seansie Tokio Drift. Nie widać w nim inteligencji czy specjalnych zdolności w układaniu zdań, ale jest tam ewidentnie jakaś mądrość.

Drugie miejsce – Magda

psychodelicja

Nic nie jest w stanie zastąpić człowiekowi rozmowy z drugą osobą. Są momenty w życiu, kiedy po prostu trzeba mówić i mieć kogoś, kto wysłucha. Kiedy kartki w pamiętniku przestają wystarczać.

Trzecie miejsce – Izabela Akai Kaszczyk

izakaszczyk

Sam fakt wyciągnięcia cytatu z programu, nie filmu czy książki to już wyczyn, który zasługuje na brawa. Po drugie, to naprawdę perełka. Kontekst tatuaży nawet nie jest ważny, chodzi o wszystko. O ubrania, kolczyki, kolor włosów czy co nam jeszcze wpadnie do głowy. Ciało jest nasze i tylko do nas należy decyzja jak będzie ono wyglądać. Szkoda, że tak wiele osób tego nie rozumie (chociaż i tak jest już o wiele lepiej niż kilka/kilkanaście lat temu).


 

Gratuluję zwycięzcom i proszę o podesłanie mailem lub twitterową DMką adresu wysyłki.

sobota
19.03.2016
6
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzięki! Bardzo mnie to cieszy :) szkoda, że taki niewielki odzew, ale może z czasem mi się uda więcej ludzi przyciągnąć, jak będą kolejne konkursy :)

Uważam, że bardzo wielki ! A wiesz…jak następnym razem wystawisz jako wygraną tablet czy samochód, to na pewno blog na tym zyska :-D Pozdrowionka!