Konkurs!

Jeśli nie macie ochoty czytać całego obszernego wpisu o kalendarzach, to możecie spokojnie pójść na skróty i skupić się tylko na konkursie. Startujecie? Zasady są proste, a nagrody warte poświęcenia kilku minut.

Konkurs!

latarniamolaPierwszy raz u mnie konkurs, nawet nie wiecie jak się cieszę! Do wygrania są dwa kalendarze Leuchtturm1917, które dostałam do firmy LatarniaMola.pl (która jest oficjalnym dystrybutorem Leuchtturma w Polsce!), za co jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję!

Sama korzystam z kalendarza Leuchtturma w tym roku, jestem więc szczerze zakochana w ich produktach i z ręką na sercu mogę Wam wszystkim polecić ich produkty. Uwielbiam papier, uwielbiam kolor linii i ubóstwiam taką drobnostkę jak liniuszek, który znajduje się w kalendarzach medium i master.

Wracając jednak do konkursu, nagrody są dwie:

Kalendarz dzienny medium (kolor malinowy)

352 strony w formacie A5, dwie tasiemki do zaznaczania, naklejki indeksujące do naklejenia na okładkę, liniuszek, mój ukochany project planner, dzienny układ (weekend na jednej stronie) i odrywane kartki na notatki. Genialny, prawda?

Kalendarz tygodniowy z notatnikiem w miękkiej oprawie (niebieski)

Kieszonkowy kalendarz w miękkiej oprawie, który możemy zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Ma 144 strony, więc można wsadzić go do tylnej kieszeni spodni (choć nie będzie to najbardziej komfortowe rozwiązanie na dłuższą metę).

Układ tygodniowy, jeden dzień pod drugim z całą stroną na notatki.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Zasady są proste i nie powinny sprawić Wam problemu.

  1. Polub fanpage Latarnia Mola na Facebooku (nawet wstawiłam widget, żeby Wam życie ułatwić).
  2. Napisz w komentarzu, który kalendarz chciał(a)byś wygrać – nie musicie ograniczać się tylko do tego, jeśli dopiszecie „o mamo, takie piękne, że brał(a)bym wszystkie” to nadal liczyć się będzie jako zgłoszenie.
  3. Komentarze nie mogą być napisane anonimowo (bo przecież muszę mieć Wasz adres email, by się skontaktować w razie wygranej).

Tyle. Tyle trzeba zrobić.

Co możecie jeszcze zrobić?

  1. Będzie mi bardzo miło, jak i mi zostawicie lajka – motywuje to do dalszej pracy, do robienia przeglądów i załatwiania Wam fajnych rzeczy do wygrania w konkursach, a chcecie ich, prawda?
  2. Jeśli udostępnicie wpis na Facebooku lub Twitterze możecie podrzucić mi screena (lub linka) na adres mailowy podany w zakładce kontakt, a wtedy zwiększycie dwukrotnie Wasze szanse. Liczy się tylko jedno udostępnienie. Chociaż wszystkie są mile widziane.

Zasady

wtorek
24.11.2015
17
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Najważniejszy pierwszy krok
Zdobędę kalendarz na Nowy Rok
Chcę kalendarz w niebieskim kolorze
Co zorganizować mi się pomoże!

Magentowy (malinowy :P) Chętnie dziewczynie bym zrobił prezent. W dobie e-kalendarzy np: Google, preferuje właśnie wersję „analogową”.

Do Magenty jeszcze trochę brakuje, bardziej mieszanka różowego z czerwonym niż z fioletem. Piękny kolor ;) Cieszy mnie każdy pojedynczy człowiek deklarujący, że w dobie miliona aplikacji i wszystkiego w wersjach cyfrowych, nadal korzysta z papieru!

Chciałbym wygrać kalendarz dzienny medium w kolorze malinowym. Jak byłbym bardzo szczęśliwy, a moja siostra miała by dużą niespodziankę, bo oddałbym go jej :)

Jestem mężczyzną i nie wierzę w to, że istnieje kolor malinowy. Dla tego chciałbym dostać właśnie ten różowy żeby zobaczyć z bliska czy coś takiego jak kolor malinowy istnieje ;)

A jeszcze są o połowę mniejsze :D które wchodzą dosłownie wszędzie. Tylko wtedy już się człowiek strasznie miejsca do pisania pozbawia, a tu to jeszcze całkiem fajnie wychodzi ;)

Niebieski! Niebieski jest piękny, nie tylko jako kolor, ale jego rozmiar także mnie zachwycił! Takiego kalendarza potrzebuję aby dobrze zacząć Nowy Rok! :D

Chciałbym wygrać niebieski kalendarz – mały i praktyczny, dla mnie idealnym rozwiązaniem jest jedna kartka z całym tygodniem, a obok niej miejsce na notatki – za jednym zamachem mogę wypisać swoje pomysły i terminy spotkań :)

Droga Angeliko! Potrzebuję tego kalendarza w kolorze pięknego różu, gdyż jest absolutnie identyczny jak kolor logotypu firmy w której zaraz zaczynam pracę, zatem będzie on się IDEALNIE komponował z kolorystyką i to na pewno nie jest przypadek, tylko przeznaczenie :D