Chcę nowego

Po pierwsze, to już chcę coś zmienić w szablonie, ale to chyba standard.

Po drugie, w ciągu kilku najbliższych dni czeka nas przeprowadzka, mam nadzieję, że udana. Póki co się wszystko układa jak powinna, chociaż wczoraj stres dopadł nas naprawdę na długo. Jeszcze jutro ważna rozmowa, miejmy nadzieję, że też umowa i odetchnę. Uff.

Chcecie jakiejś dłuższej relacji z przeprowadzki?

poniedziałek
07.09.2015
15
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kiedyś mi tak wychodziło, że co miesiąc miałam nowy, teraz się uspokoiłam, ale to były inne czasy, zupełnie inaczej blogi wyglądały, były takie bardziej „osobiste”, co było widać w szablonach właśnie też.

Oddaje oddaje ;) i chętnie bym do tego wróciła, było tak… pełniej. Ale to też zupełnie inny rodzaj blogów niż to co teraz się prowadzi ;(

Z tego też na pewno jakieś zdjęcia będą, z malowania ;) na razie pierwsze tygodnie to będzie rozpakowywanie się i szukanie idealnego rozmieszczenia mebli ;D Jejku. Nie mogę się doczekać.

Trzymaj kciuki! Zaraz wychodzę rozmawiać.

„Wnętrzarski” to raczej za pół roku :D na razie sama przeprowadzka, ale planowałam wrzucić duużo zdjęć aktualnego mieszkania, jakieś opowieści związane z tym miejscem ;D i parę słów o nowym – na razie tam białe ściany, malowanie później.