Spotlight Stationery

Gdy pisałam o Pudełkach Subskrypcyjnych dla maniaków notesów, Spotlight Stationery było cały czas w fazie przygotowań. Teraz wiemy już troszkę więcej, a za kilka dni będzie wysyłka pierwszego boxa. Może uda mi się kogoś z Was jeszcze skusić?

I'm making a list, I'm checking it twice… #notebooks #stationery #postcards #pens #lists #Christmas #pencils #subscription

A photo posted by Spotlight Stationery (@spotlight_stationery) on

Spotlight Stationery to pudełeczko z prawdziwego zdarzenia, za prawdziwe, niemałe pieniądze. Zawierać będzie około ośmiu przedmiotów, z czego cztery pocztówki liczone są jako jeden.

Jakich firm spodziewać się w środku?

Na stronie wyświetlone jest logo Fabriano, Leuchtturm1917 (♥), Paper oh i Tombow. Mnie to już przekonuje! Każdy z produktów tych marek przytulę z radością.

To coś więcej niż pudełko

Cała idea Spotlight Stationery to nie tylko wysyłanie pudełek.

Pocztówki zawierają ilustracje młodych twórców, jako część promocji. Bardzo dobry pomysł, prawda? Oznacza to powiew świeżości i możliwość poznania ilustratorów, o których pewnie byśmy nawet nie usłyszeli. Już nie mogę się doczekać dodania ich na Twitterze, by mieć ładne przerywniki.

Z każdego kupionego sub-boxa Spotlight przekazuje £1 na cele charytatywne, konkretnie na organizację National Star, opiekującą się niepełnosprawnymi.

Na Reddicie ktoś ostatnio zapytał Dlaczego nie przekażecie po prostu pieniędzy, tylko jest to kwota powiązana ze sprzedażą Sub-boxów?

Odpowiedź jest bardzo logiczna i satysfakcjonująca: bo w ten sposób ktoś się dowie o National Star.

Czytając o Spotlight też kliknęłam na ich stronę, by dowiedzieć się czegoś więcej. Niech to trafi do stu czy dwustu osób nawet, a i tak zrobi różnicę.

Konkrety

Subskrypcja jest w opcji miesięcznej i dwumiesięcznej, anulować możemy ją dosłownie w dowolnym momencie.

Jest droga. Kosztuje £25, co według dzisiejszego kursu wynosi 145 złotych. Nie jest to coś na co można sobie pozwolić od-tak, już teraz dzisiaj co miesiąc, jednak raz na dwa miesiące czy kwartał to dla mnie opcja do rozważenia. Aktualny box mam kupiony w ramach prezentu gwiazdkowego.

Jeśli się decydujecie, zróbcie to szybko

W styczniu jest pierwsza wysyłka pierwszego pudełka, więc bądźmy szczerzy, na pewno będzie genialne, tak, żeby po pierwsze, nakłonić nas do kontynuowania subskrypcji i żeby piękne zdjęcia wrzucone na Instagrama zachęciły kolejne osoby do zapisania się.

Docelowo pudełka mają być rozsyłane w okolicy 23 dnia każdego miesiąca, a płatność pobierana trzy tygodnie wcześniej. Przesyłka do Polski trwa około tygodnia, z moich doświadczeń jest to około czterech dni, szybciutko, prawda?

Pierwszy, styczniowy, wysyłany jednak będzie trochę wcześniej, w okolicach 15., macie więc niecały tydzień na decyzję.


 

Na zachętę, kod zniżkowy na £5 – SAT21. W przypadku wysyłki do Polski pokrywa nam to prawie w całości koszty dostawy.

 

sobota
09.01.2016
9
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Boziu, boziu, to jest zło… Uwielbiam wyspiarski design, zawsze z UK przywożę pół sklepu papierniczego… Kusisz.

Taaak! I naprawdę, nie mogę się już doczekać. jeszcze 6 dni można składać zamówienia, więc pewnie 18. będą rozsyłać! Nie wahaj się, pierwszy na pewno będzie świetny ;) lutowy sobie raczej odpuszczę przez wzgląd na finanse, ale od marca zakładam, że wrzucę sobie raz na 2 m-ce.

No to myśl, myśl. 150 to jest sporo. Mam nadzieję, że będzie warto, ale to pierwsze pudełko, więc chyba muszą wrzucić coś świetnego, racja?