Deezer flow – sesja pierwsza

Jakiś czas temu Deezer wprowadził opcję Deezer Flow, która od razu skojarzyła mi się z radiem na Groovesharku (tak, nadal korzystam i lubię ten serwis – to jedyne miejsce, gdzie mam porobione jakieś porządne playlisty). Polega to na tym, że na podstawie słuchanych wcześniej piosenek algorytm podrzuca nam kolejne utwory, które możemy oznaczyć serduszkiem, czyli powiedzieć „tak, chcę tego więcej”, bądź nacisnąć przekreślone serduszko i pozbyć się aktualnego numeru z głośników – można też oczywiście nie zrobić nic.

Jak wygląda mój gust muzyczny według Deezera? Właśnie sprawdzam. Będę więc pisać na bieżąco i za godzinę opublikuję wpis. Fajny pomysł, nie?

Hadouken! – levitate
Pierwszy strzał, mocno energetyczny, jedna z takich faktycznie moich piosenek.

Następnie były jakieś dwie dziwne piosenki, które od razu dostały przekreślone serduszko. Następna była „piosenka” ze ścieżki dźwiękowej z Titanfalla.

Edward Shearmur – taxi ride
KOCHAM, dosłownie kocham soundtrack z K-PAX, ma tyle wspomnień, więcej niż chyba każdy inny album. Ale to opowieść na kiedy indziej…

Massive Attack – paradise circus

Battlefield 4 „Warsaw” theme
zawsze mnie zastanawiał ten tytuł…

3OH!3 – touchin on my

Poleciały kolejne fajne piosenki i potem „Money money money” ABBY, co zrobiło mi sieczkę w mózgu – bo gdzie to podobne do czegokolwiek powyżej? No i nigdy tego nie słuchałam na Deezerze, mimo, że mam do tej piosenki jakiś spory sentyment i naprawdę lubię jej słuchać. Teraz „Happy”, czyli piosenka, której nie da się nie lubić. Następnie znów Titanfall i Britney Spears (piosenka, którą mam na treningowej playliście).

Potem w sumie non-stop piosenki wyciągnięte z utworzonych przeze mnie list i na koniec jakaś średnia piosenka, zupełnie nieznanego mi zespołu.

 

Nie było źle, ale fajerwerków też nie było.
Nie wiem więc czy to fajne narzędzie, czy nie, bo zrobiło przegląd moich piosenek i puściło kilka przypadkowych…

P.S. Właśnie zapisuję i leci „Klaxons” z piosenką, która bardzo mi się podoba.

wtorek
12.08.2014
0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *