Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

 

10lat-1 10lat-2 10lat-3 10lat-4 10lat-5 10lat-6

poniedziałek
17.11.2014
10
1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ja mam aktualnie 11 lat jestem dziewczyną. Wybrałam sobie liceum klas mundurowych i studia wojskowe. Marzę aby zostać oficerem. Tak na prawdę mam już wybraną przyszłość do emerytury.

Aj, ubiegłaś mnie z formą wpisu :D Haha. Co do tego, co będę robić i gdzie za 10 lat… nie wiem, nadal jest to dla mnie wielka niewiadoma, zwłaszcza, że wtedy będę mieć już 35 lat ;)

Bardzo fajna forma wpisu. Ciekawe jak się indeksuje w Google :P
Za 10 lat pewnie się oprócz pojawienia się drugiego dziecka niewiele zmieni. Dobrze mi tu gdzie mieszkamy i choć przydałoby się mieć większe mieszkanie to pewnie ciężko będzie na nie w 10 lat uzbierać. :)
Może i powinienem się bać, że Filip będzie „aspirantem do gimbazy”, ale mam nadzieję że system edukacji się zmieni i szkoła zmieni się nie do poznania.

Na pewno beznadziejnie :D
Ale coś wymyślę jak zobaczę, jak to na telefonie wygląda. Biorąc pod uwagę WCAG też powinnam gdzieś wrzucić opcję „przeczytaj w tekstowej wersji”, ale to już jutro :)

No nasze paskudy tak samo, ale co tam, ja Gimnazjum wspominam… tak samo jak każdą inną szkołę :D Ale mi nie przeszkadzała zmiana środowiska, bo z przyjaciółką jedną z podstawówki poszłam razem do gimnazjum.

Ale, ale, jak to nic się nie zmieni? :D